Witamy:)

środa, 30 października 2013

Dinozaury zbierają na wózeczek

"Urocze, szeleszczące Dinozaury - wypełnione styropianowymi kuleczkami - zostały powołane na świat, by pomóc w uzbieraniu siedmiu z jedenastu tysięcy złotych na specjalistyczny wózek inwalidzki dla małego Szymka Młynarczyka.

Chłopczyk urodził się w niespełna dwudziestym piątym tygodniu ciąży i poddawany jest profesjonalnym ćwiczeniom, żeby za dwa-trzy lata mieć choć niewielką szansę, by stanąć na nóżki (mózgowe porażenie dziecięce). Obecnie Szymon ogląda świat głównie z perspektywy głębokiego wózka, więc na spacerze wpatruje się w niebo i korony drzew. To zaledwie wycinek otaczającego go świata...

Przy wiotkości w obręczy barkowej i braku pełnej kontroli nad pracą szyi, chłopcu potrzebny jest specjalistyczny wózek z wieloma stabilizatorami postawy ciała. Dzięki tym udoskonaleniom kręgosłup dziecka nie będzie narażony na deformację, a Szymon zacznie poznawać świat siedząc w bezpiecznym foteliku.

W Dinozaury wszyty jest ogrom serca mamy Szymona. Powstawały w domowym zaciszu, a obecnie czekają na nowego właściciela. Zabawki uszyte są przy wykorzystaniu bardzo gęstego ściegu, z materiałów dobrej jakości. Dinusie stymulują zmysł wzroku, słuchu i dotyku, a kolce na grzbiecie mogą być tarmoszone przez sprytne rączki Maluchów."


 Zapraszamy na Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/762415447118434/?ref_newsfeed_story_type=regular

Jeżeli nie macie dostępu do portalu Fb , możecie pomóc wpłacając pieniążki na konto
fundacji Zdążyć z Pomocą jak darowiznę. 
 Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"
01-685 Warszawa, ul. Łomiańska 5
Numer konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615


W tytule przelewu MUSI być dopisek "Szymon Młynarczyk 21472", inaczej pieniądze nie dotrą do chłopca.PROSIMY O POMOC W UZBIERANIU BRAKUJĄCEJ SUMY. Niech Maluszek w końcu usiądzie. Głęboko wierzymy, że wspólnie podarujemy Szymkowi odpowiedni dla jego potrzeb pojazd. A potem będzie mógł oglądać choćby biegającego po trawie, ukochanego pieska Nelę . 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz