Witamy:)

sobota, 12 stycznia 2013

Witajcie na Wzgórzu Twórczych Serc!!


Na wstępie pozwólcie, że się Wam przedstawimy. 
Jesteśmy małą grupą szalonych rękodzielników z całej Polski. Połączyła nas wspólna pasja do tworzenia, działania, ale też dzielenia się sercem. Każde z nas robi coś innego: jedni tworzą sztukę z papieru, inni szyją, a jeszcze inni malują, kleją, ogólnie tworzą, co tylko dusza podpowie. Znamy się z FB i z naszych blogów. 
A to nasz zespół :))
 
W składzie:
Jolanta Radomska (Pani Niteczka) 
Nasza pierwsza Wspólna akcja!!!
Serduszka na WOŚP
Stworzyliśmy całą kolekcję serc, bo to symbol Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Najpierw marzyło nam się zebranie 100 serc. Jednak jak to wśród rękodzielników bywa, jak się rozpędziliśmy to powstało ich aż 185. Każde jest inne. Każde ma w sobie wiele naszej miłości, radości i wiary, że ten kto kupi, znajdzie dla nich cudowny cel.
Po co komu tyle serc? A czy ktoś pyta na co mu miłość? Zawsze jest ktoś komu chcemy powiedzieć, że go kochamy. Serca mogą posłużyć jako niezwykła dekoracja na ślub. Można je też po zakupieniu przekazać na szczytny cel, bo przecież miłość do potęgi byłaby najpiękniejsza, i serca mogłyby trafić np. do jakiegoś hospicjum, do domu starców z okazji Dnia Babci i Dziadka. Albo jak jesteś szalenie zakochany i chcesz się oświadczyć na 185 sposobów, wylicytuj nasze serca i podaruj je wraz z pierścionkiem zaręczynowym. 

Jak pięknie napisał Jan Paweł II:

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Nasze serca wykonane są w 100% ręcznie z: wikliny papierowej, masy solnej i z tkanin. Wystawiamy je od 1 zł wierząc, że licytujący zauważą, że gdybyśmy je sprzedawali w detalu po najniższych stawkach ich koszt wynosiłby aż 1800 zł!!!
Zatem możemy tylko wierzyć, że nasze serce podbije też Wasze serce, bo przecież cel jest niezwykły. Na każdą złotówkę czekają dzieci i osoby starsze, na rzecz których kwestuje w tym roku WOŚP. 
 
Zapraszamy do licytacji!!!!!!!
 


 

4 komentarze:

 1. Dziewczyny świetnie się spisałyście :)) BRAWA!!!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne prace ... wszystkie razem i każda z osobna ! ... aż miło popatrzeć i oczko popieścić !
  Trzymam kciuki !!! ... co by serducha Wasze uzbierały dużo, dużo kasiorki na ten szczytny cel !
  Cieplutko Was pozdrawiam i gratki moje składam za pomysłowość i kreatywność !

  OdpowiedzUsuń
 3. pięknie bardzo :) ale mnie tam zabrakło, byłyby jeszcze szydełkowe serduszka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam serdecznie :) Z chęcią się przyłącze. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń